Ważne informacje o 10% wydajności Domów           deutsche Übersetzung English translation traduction française русский перевод 中国translation ייִדיש איבערזעצונג الترجمة العربية ترجمه فارسی tłumaczenie polskie

Właściwości dochodach aavy, nieruchomości inwestycyjne i kamienice

Wartość nieruchomości inwestycyjnych na substancję.


Skorzystaj z dzierżawy nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, z wydajnością do 10% rocznie

Trzeba od początku do bezpieczeństwa i wewnętrznej wartości nieruchomości, co w jego wartości może zwiększyć powiększyć cichy i dlatego ma bardzo doskonałą dochód z przychodów z wynajmu. Miesiąc po miesiącu, rok po roku ...

Wszystkie informacje możemy udokumentować jasne i przejrzyste dla Ciebie w ocenie wartości rynkowej w państwowych i niezależnych ekspertów z certyfikatem.   dowiedz się więcej

Zespół aavy wita w Berlinie na Kurfürstendamm.

aavy nieruchomości inwestycyjne: Aktualne oferty

Otwarcie sklepu w Berlinie na Kurfürstendamm.

Domy inwestycyjne i inwestycje do 10% zwrotu rocznie

Oferujemy mały, ekskluzywny publiczność specjalnych portfela nieruchomości inwestycyjnych, jak dodatki i jako alternatywa dla produktów bankowych.

Nasze wynajęte domy charakteryzują się marży 10% i jest dalszy możliwy wzrost wartości z. Budynki są wynajęte w każdym przypadku.Wysokość czynszu jest lokalny zwyczaj lub poniżej tego, co wydaje się być możliwe przy zmianie podnajmu najemców do wyższych cen. Często są jeszcze niewykorzystane możliwości dochodów, takie jak wynajem garaży, miejsc parkingowych lub konwersji na poddaszu.

Inwestujemy wyłącznie przez nas wcześniej w wybranych miejscach w dobrych miejsc, miast niemieckich, z możliwością aprecjacji.

Jako inwestor prywatny, masz przywilej do sprzedaży "apartamentowiec" po horyzoncie 10 lat Dodatkowe dochody wolne od podatku. W momencie jak zarządzanie nieruchomościami lokalnie na bazie dba na żądanie wszystkich sprawach. Wszystko, co można zrobić przez telefon lub internet, zupełnie jak w przypadku nieruchomości dochody dla Ciebie za rogiem ... 

Jeśli "apartamentowiec" jest w zabytkowym budynku, można dostać się do korzystania z wyższej amortyzacji (specjalna amortyzacji).

 

Zalecamy podoba szczegółów w naszych biurach w Berlinie:


aavy Asset Management GmbH

Kurfürstendamm 193 E . 10707 Berlin . Telefon: +49 (0)30 - 20 20 00 33 . www.aavy.pl

Polub nas na Facebooku

Rozpowszechniać! Polecamy nasze obiekty powrotne z twój "like" na facebook .

www.10-prozent-rendite.de

Portal internetowy z najwyższych zysków w zakresie wynajmowanych budynków mieszkalnych i handlowych w Niemczech. 10 procent zwrotu rocznie przez przychód z tytułu najmu nieruchomości inwestycyjnych oraz dzierżawionych budynków mieszkalnych.

10% zwrotu w skali roku = Pwt wynajmowane domy w dobrych obszarów. Małe miasta. + Wolna od podatku uznanie od 10 lat obowiązywania + inne wzrost dochodów gospodarstwa przez sprzedaż / wynajem v. Garaże, ogrody, strychu + częściowo. Pomnik specjalne amortyzacja + dobra przystępność (dźwignia).

Zapytania z agencji, jesteśmy otwarci.

www-10-prozent-rendite.de